MEDICA paroda – pasaulinis medicinos produktų ir paslaugų pristatymas

UAB „Baltijos informacinių technologijų instituto“ darbuotojai, siekdami praplėsti turimas žinias ir susipažinti su naujausiomis medicinos technologijomis, lankėsi šių metų lapkričio 14 – 17 dienomis vykusioje MEDICA parodoje Diuseldorfe, Vokietijoje.

Virš 4300 dalyvių, atstovaujančių tiek inovatyvioms mažoms įmonėms, tiek pasaulinio pripažinimo sulaukusioms įmonėms, pristatė savo paslaugas ir sukurtus produktus.

Parodai buvo skirta 17 salių, beveik 120.000 m². Čia buvo galima pamatyti naujausias medicinines technologijas, labaratorinę ir greitosios pagalbos įrangą, susipažinti su fizioterapijos ir ortopedijos technologijomis, diagnostine įranga, informacinėmis ir ryšių technologijomis, mediciniais reikmenimis.

Įmonės darbuotojai didelį dėmesį skyrė daugiafunkcinių medicininių terminalų įvertinimui. 2011 m. UAB „Baltijos informacinių technologijų institutas” įgyvendino projektą „Pasirengimas mokslinių tyrimų įgyvendinimui, siekiant sukurti naują daugiafunkcinę medicininių terminalų informacinę sistemą, skirtą stacionaro pacientams (projekto nr. VP2-1.3-ŪM-01-K-02-135)“. Taigi plėtojant įgyvendinto projekto veiklas darbuotojai turėjo realią galimybę susipažinti su daugiafunkcinių medicininių terminalų gamintojais ir plačiau aptarti šių terminalų funkcijas ir jų panaudojimą sveikatos priežiūros srityje.

Be kita ko, buvo apžvelgiamos kitos naujos informacinės technologijos medicinoje, ieškant IT sprendimų, kurie būtų naudingi ir pritaikomi Lietuvos sveikatos priežiūrai.

Taigi įmonės darbuotojai iš parodos grįžo pilni įspūdžių ir įdėjų naujiems darbams įgyvendinti.